ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення дистанційних позачергових загальних зборів акціонерів

ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СУЧАСНІ КРЕДИТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СУЧАСНІ КРЕДИТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»  (далі по тексту – Товариство), ідентифікаційний код 34513446, місцезнаходження: 49000, м. Дніпро, вул. Воскресенська,  буд. 30, у відповідності до пунктів 35 та 36  розділу IХ «Порядку скликання та  проведення дистанційних загальних зборів акціонерів», затвердженого рішенням НКЦПФР від 06.03.2023 року № 236 (далі – Порядок № 236) повідомляє, що датою проведення (датою завершення голосування) позачергових загальних зборів акціонерів Товариства  є «23» червня 2023 року.

У зв'язку з введенням воєнного стану на території України відповідно до Указу Президента України N 64/2022  від 24.02.2022 р. та продовження строку дії воєнного стану в Україні відповідними Указами Президента України, з урахуванням рішень статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  з метою мінімізації негативного впливу наслідків військової агресії Російської Федерації проти України та сприяння стабільності господарської діяльності Товариства, позачергові  загальні збори акціонерів Товариства проводитимуться дистанційно шляхом опитування (дистанційні загальні збори) у відповідності  до Порядку № 236.

Датою розміщення бюлетенів для голосування, у вільному для акціонерів доступі в приміщенні за місцезнаходженням Товариства та на власному  веб-сайті  Товариства за адресою: http://rfs.in.ua, є – 12.06.2023 року.

Дата і час початку та завершення надсилання до депозитарної установи бюлетенів для голосування: голосування на дистанційних позачергових загальних зборах акціонерів Товариства розпочинається об 11 годині 12 червня 2023 року (з моменту розміщення бюлетенів для голосування на власному  веб-сайті  Товариства за адресою http://rfs.in.ua) та завершується о 18 годині  23 червня 2023 року.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах – 20.06.2023 року.

Перелік питань та проекти рішень щодо кожного з питань, включених до ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

 

Перше питання проекту порядку денного: Затвердження плану діяльності Товариства з надання платіжних послуг, які Товариство має намір надавати у IV кварталі 2023 року та протягом наступних трьох років. 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ З ПЕРШОГО ПИТАННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

Затвердити план діяльності Товариства з надання платіжних послуг, які Товариство має намір надавати у IV кварталі 2023 року та протягом наступних трьох років, у зв’язку із необхідністю подання документів до Національного банку України з метою включення Товариства до Реєстру платіжної інфраструктури, отримання відповідної ліцензії та набуття статусу платіжної установи у відповідності до Постанови Правління Національного банку України  від 07.10.2022 р. № 217 «Про затвердження Положення про порядок здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та обмежених платіжних послуг» (із змінами і доповненнями) (додаток № 1 до цього Протоколу).

 

Друге питання проекту порядку денного: Припинення повноважень членів Наглядової ради Товариства.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ З ДРУГОГО ПИТАННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО :

У зв’язку із поданням членом Наглядової ради Товариства Рудоквас Ю.А. заяви про дострокове припинення її повноважень як члена Наглядової ради Товариства, та необхідністю переобрання у зв’язку із цим складу Наглядової ради Товариства, припинити з 23.06.2023 року повноваження членів Наглядової ради Товариства у попередньому складі:

Член Наглядової ради  – Рудоквас Юлія Анатоліївна;

Член Наглядової ради  Можаровська Юлія Вікторівна;

Член Наглядової ради – Крюкова Юлія Ярославівна.

 

Третє питання проекту порядку денного: Обрання членів Наглядової ради Товариства.

Проект рішення з третього питання проекту порядку денного не зазначається згідно п.п. 6) п. 2 ст. 47 Закону України «Про акціонерні товариства» від 27.07.2022 року № 2465-IX.

 

Четверте питання проекту порядку денного: Затвердження умов цивільно-правових договорів, що укладаються з членами Наглядової ради Товариства, обрання особи, уповноваженої на підписання договорів з членами Наглядової ради Товариства.

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ З ЧЕТВЕРТОГО ПИТАННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Затвердити умови цивільно-правових договорів, що укладаються з членами Наглядової ради  Товариства на безоплатній основі. 

2. Уповноважити директора Товариства Гуржий Н.А. на підписання цивільно-правових договорів з членами Наглядової ради  Товариства.

 

П’яте питання проекту порядку денного: Внесення змін до Статуту Товариства шляхом затвердження Статуту Товариства у новій редакції.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ З П’ЯТОГО ПИТАННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО :

1. Внести зміни до Статуту Товариства шляхом затвердження Статуту Товариства у новій редакції, у зв’язку із необхідністю приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України, що регулює діяльність надавачів фінансових платіжних послуг.

2. Надати повноваження щодо підписання Статуту Товариства у новій редакції– Гуржий Наталії Анатоліївні.

   

      Рішенням Наглядової ради Товариства (протокол засідання б/н від 10.05.2023 р.) визначено наявність взаємозв'язку між 2, 3 та 4 питаннями, включеними до проекту порядку денного дистанційних позачергових загальних зборів акціонерів Товариства, призначених на 23.06.2023 р., що означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішення з одного визначеного питання проекту порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) визначеного питання проекту порядку денного.

    Адреса сторінки на власному веб-сайті Товариства, на якій розміщена інформація, зазначена в пункті 38 розділу IX Порядку № 236: http://rfs.in.ua. 

     Від дати надсилання повідомлення про проведення загальних зборів до дати проведення загальних зборів Товариство повинно надати акціонерам можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань, включених до проєкту порядку денного, шляхом направлення документів акціонеру на його запит, що надійшов засобами електронної пошти на адресу, зазначену в цьому повідомленні. Відповідальна особа Товариства за порядок ознайомлення акціонерів Товариства з документами є директор Товариства Гуржий Наталія Анатоліївна, телефон +38 (056) 373 95 97.

     Запит акціонера на ознайомлення з документами, необхідними акціонерам для прийняття рішень з питань порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, та направлений на адресу електронної пошти, зазначену в цьому повідомленні. У разі отримання належним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит із засвідченням документів кваліфікованим електронним підписом та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

      Кожен акціонер має право отримати, а Товариство зобов'язане на його запит надати в формі електронних документів (копій документів), безкоштовно документи, з якими акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до загальних зборів. У такому випадку Товариство зберігає зазначені документи в електронній формі відповідно до вимог, встановлених законодавством про електронний документообіг.

      Товариство до дати проведення загальних зборів у встановленому ним порядку зобов'язане надавати відповіді на письмові запитання акціонерів щодо питань, включених до проєкту порядку денного загальних зборів, отримані Товариством не пізніше ніж за один робочий день до дати проведення загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу електронної пошти, зазначену в цьому повідомленні із засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом (та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку). Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої надійшов належним чином оформлений запит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Права акціонерів - власників простих акцій.

Кожною простою акцією Товариства її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на:

1) участь в управлінні Товариством;

2) отримання дивідендів;

3) отримання у разі ліквідації Товариства частини його майна або вартості частини майна Товариства;

4) отримання інформації про господарську діяльність Товариства.

Одна проста голосуюча акція Товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання на загальних зборах, крім випадків проведення кумулятивного голосування.

Акціонери - власники простих акцій Товариства можуть мати й інші права, передбачені законодавством та статутом Товариства.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів.

Пропозиції вносяться не пізніше ніж за двадцять днів до дати проведення загальних зборів акціонерів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства – не пізніше ніж за сім днів до дати проведення загальних зборів акціонерів.

          Пропозиції щодо включення нових питань до проекту порядку денного повинні містити відповідні проекти рішень з цих питань (крім кумулятивного голосування).

Пропозиції щодо кандидатів у члени Наглядової ради Товариства мають містити інформацію про те, чи є запропонований кандидат представником акціонера (акціонерів), або про те, що кандидат пропонується на посаду члена Наглядової ради незалежного директора.

          Пропозиція до проекту порядку денного загальних зборів направляється із зазначенням реквізитів акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції, що може включати нові питання до проекту порядку денного та/або нові проекти рішень, а також кількості, типу та/або класу акцій, що належать кандидату, який пропонується таким акціонером до складу органів Товариства.   

          Пропозиція до проєкту порядку денного загальних зборів може бути направлена акціонером у вигляді електронного документу із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом акціонера (та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) на адресу електронної пошти, зазначену в цьому повідомленні.

         Пропозиція акціонера до проекту порядку денного загальних зборів та мотивоване рішення про відмову у включенні пропозиції надсилаються акціонеру в письмовій формі тим самим способом, що було використано акціонером для подання пропозиції.

      Адреса електронної пошти Товариства, на яку акціонер може направити запит щодо ознайомлення з матеріалами під час підготовки до загальних зборів та/або запитання щодо проєкту порядку денного загальних зборів та/або направити пропозиції до порядку денного загальних зборів та проектів рішень info@rfs.in.ua. 

     Кожен акціонер - власник акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у загальних зборах та голосування шляхом направлення бюлетенів на адресу електронної пошти депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.

       Голосування на загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням єдиних бюлетенів для голосування - єдиного бюлетеня для кумулятивного голосування (з питань порядку денного, голосування за якими здійснюється шляхом кумулятивного голосування) та єдиного бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів Товариства) та розпочинається з 12.06.2023 року (з моменту розміщення на веб-сайті Товариства за адресою: http://rfs.in.ua відповідних бюлетенів для голосування). Голосування може проводитись як шляхом направлення акціонером (його представником) бюлетенів для голосування на адресу електронної пошти депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, так і шляхом подання бюлетенів в паперовій формі до депозитарної установи (або у випадку, відмови депозитарної установи у прийнятті бюлетеня для голосування, – до Товариства, орган управління якого скликає загальні збори, за місцезнаходженням Товариства). Кількість голосів в бюлетені для голосування зазначається акціонером (його представником) виходячи із кількості голосуючих акцій такого акціонера, які обліковуються на рахунку в цінних паперах  акціонера, що обслуговується депозитарною установою. Акціонер (його представник) має право направити бюлетені для голосування до дати  проведення загальних зборів. Акціонер (його представник) в період проведення голосування може направити депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного. У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.

        У разі відмови депозитарної установи у прийнятті бюлетеня для голосування, акціонер (його представник) має право до завершення голосування на загальних зборах направити бюлетень для голосування, оригінал або належно засвідчену копію відмови депозитарної установи у прийнятті бюлетеня для голосування, а також оригінали та/або належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують особу акціонера (представника акціонера), повноваження представника акціонера (у разі підписання бюлетеня для голосування представником акціонера) на адресу електронної пошти, зазначену в цьому повідомленні, на яку акціонер може направити запит щодо ознайомлення з матеріалами під час підготовки до загальних зборів та/або запитання щодо порядку денного загальних зборів та/або направити пропозиції до порядку денного загальних зборів та проєктів рішень. У такому разі акціонер (його представник) одночасно направляє копію відмови депозитарної установи у прийнятті бюлетеня для голосування до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

     Бюлетені для голосування приймаються виключно до 18 години 23 червня 2023 року.

      Бюлетені, що були отримані депозитарною установою після завершення часу, відведеного на голосування, вважаються таким, що не подані. Бюлетені для голосування на загальних зборах засвідчуються кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника) та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. У разі подання бюлетенів для голосування в паперовій формі, підпис акціонера (представника акціонера) на бюлетені засвідчується за його вибором або нотаріально (за умови підписання бюлетеня в присутності нотаріуса або посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії), або депозитарною установою, що обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, (за умови підписання бюлетеня в присутності уповноваженої особи депозитарної установи). Бюлетені для голосування, подані в паперовій формі, які не засвідчені підписом акціонера (його представника) згідно з вимогами цього абзацу, та бюлетені, засвідчені підписом особи, яка не вказана у бюлетені відповідно до вимог Порядку № 236, не приймаються депозитарною установою (акціонерним Товариством у випадку, відмови депозитарної установи у прийнятті бюлетеня для голосування) для подальшого опрацювання. У разі якщо бюлетень для голосування, поданий в паперовій формі, складається з кількох аркушів, сторінки бюлетеня нумеруються, а кожен аркуш підписується акціонером (представником акціонера). У випадку направлення бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.

      Представником акціонера на загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади. Представником акціонера фізичної чи юридичної особи на загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера - держави чи територіальної громади уповноважена особа органу, що здійснює управління об’єктами державної власності чи об’єктами комунальної власності.

      Акціонер має право призначити свого представника безстроково або на певний строк. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою, у порядку, встановленому абз. 3-8 п. 62 розд. XII Порядку № 236 (у разі оформлення довіреності у вигляді електронного документу) або «Положенням про провадження депозитарної діяльності», затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23 квітня 2013 року № 735 (у разі оформлення довіреності у вигляді паперового документу). Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

     Представник акціонера може отримувати від нього перелік питань порядку денного загальних зборів з інструкцією щодо голосування з цих питань (завдання щодо голосування), яка є невід'ємною частиною довіреності на право участі та голосування на загальних зборах. Під час голосування на загальних зборах представник повинен голосувати відповідно до завдання щодо голосування. Якщо представник акціонера не має завдання щодо голосування, він здійснює голосування на загальних зборах на свій розсуд.

     Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на загальних зборах декільком своїм представникам. У разі подання бюлетенів декількома представниками депонента, здійснюється ідентифікація та реєстрація того представника, довіреність якому була видана пізніше. Якщо для участі в загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

      Надання довіреності на право участі та голосування на загальних зборах не виключає право участі на цих загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

      Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на загальних зборах, повідомивши про це Товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у загальних зборах особисто. Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв'язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

      Особа, яку акціонер має намір уповноважити на участь у загальних зборах (далі потенційний представник), повинна завчасно повідомити такого акціонера про наявність у неї конфлікту інтересів, пов’язаного з реалізацією права голосу, та надати інформацію, передбачену п. 64 розд. XII Порядку 236.    

      Потенційний представник у передбачених п. 64 розд. XII Порядку № 236 випадках повинен надати акціонеру інформацію про будь-які факти, які мають значення для прийняття акціонером рішення, пов’язаного з оцінкою ризику того, що така особа діятиме в інших інтересах, ніж інтереси акціонера, під час участі у загальних зборах. Потенційний представник, який отримав довіреність, повинен відмовитися від представництва у разі невиконання вимог п. 64 розд. XII Порядку № 236.

      Потенційний представник може отримати довіреність від більше ніж одного акціонера без обмеження кількості представлених таким чином акціонерів. Потенційний представник, який отримав довіреності від кількох акціонерів, може обрати різні варіанти голосування за кожного акціонера, якого він представляє

      Особам, яким депозитарною установою відкрито рахунок в цінних паперах на підставі договору з Товариством, необхідно укласти договори з депозитарними установами для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних позачергових загальних зборах акціонерів Товариства.

 

 

Директор ПрАТ «ФК «СУЧАСНІ КРЕДИТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»   Н.А. Гуржий